معیارهای انتخاب مونو پمپ

معیارهای انتخاب مونو پمپ

معیارهای انتخاب مونو پمپ

اگر در مورد نحوه انتخاب مونو پمپ مناسب یا اطلاعاتی که باید قبل از تماس با فروشنده بدانید مطمئن نیستید، تنها نیستید! چندین متغیر نقش مستقیمی در طول عمر پمپ و نحوه عملکرد آن دارند. که ما فهرستی را که باید هنگام انتخاب پمپ بدانید، گردآوری کرده‌ایم تا به شما در این فرآیند کمک کند.

هد (فشار): مقدار فشار مورد نیاز برای پمپاژ بر حسب متر یا بار.

دبی (ظرفیت): حداکثر مقدار ماده ای که پمپ می تواند در واحد زمان پمپ کند بر حسب Lit⁄M یا Lit⁄h است.

ویسکوزیته: قدرت پمپ و محیط آن توسط ویسکوزیته تعیین می شود و درجه ویسکوزیته به خواص فیزیکی ماده پمپ شده بستگی دارد.

خواص شیمیایی: یکی از عواملی بسیار مهم که برای انتخاب نوع پمپ مورد استفاده قرار می گیرد، pH و عملکرد مواد شیمیایی مواد مانند خوردگی است.

مشخصات فیزیکی: میزان سایش و خوردگی که بر انتخاب پمپ تاثیر می گذارد تا در صورت لزوم پمپ، روتور و استاتور مناسب را انتخاب کنید.

دمای کارکرد: در مواردی که دمای مواد پمپ شده باید ثابت نگه داشته شود یا دما خیلی بالا باشد، پمپ سفارشی ساخته می شود.

سرعت: در برخی موارد به دلیل شرایط خاص مواد، نمی توان با سرعت بالا پمپاژ کرد که باید در انتخاب پمپ، محدودیت سرعت برای استفاده از واحد محرک مناسب مشخص شود.

محدودیت فضا برای نصب و قرار دادن پمپ.

در صورت انتخاب نامناسب مونو پمپ باعث خرابی و از بین رفتن مونو پمپ می شود.

برای راهنمایی در مورد انتخاب پمپ یا سوالات عمومی در مورد پمپ ها و سایر تجهیزات جابجایی سیالات، با ما تماس بگیرید. مهندسین ما خوشحال می شوند که به مشاغل کمک فنی ارائه دهند.

شما می‌توانید این الزامات و شرایط کاری خود را با ما در میان بگذارید ما با بررسی دقیق درخواست و شناسایی نیازهای شما، مناسب‌ترین نوع مونو پمپ را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

گروه صنعتی اصفهان مونو پمپ در زمینه طراحی و ساخت و تعمیر انواع مونو پمپ عمودی یا تخلیه بشکه ای ، منو پمپ قیفی، منو پمپ لوله ای و منو پمپ دوزینگ و لوازم جانبی فعالیت دارد.

هنگام ارزیابی خرید یک پمپ جدید، متوجه می شویم که هزینه طول عمر بسیار مهم است. کیفیت و تناسب اجزای کلیدی باعث اطمینان و دوام پمپ می شود. دانش ما در زمینه مهندسی پمپ تضمین می کند که محصولات ما اثربخشی بهینه و عمر طولانی را ارائه می دهند. جهت خرید یا هر گونه خدمات در زمینه مونو پمپ و روتور و استاتور و لوازم جانبی  با ما در ارتباط باشید.

یک نظر

  1. تیر 05 1402 \ب.ظ\31 3:44 ب.ظ

    […] مونو پمپ چیست و چگونه کار می کند؟ 1402-02-02 معیارهای انتخاب مونو پمپ 1402-02-28 مهم […]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.